Великий бізнес не залишається осторонь від війни
Значна кількість населення України безпосередньо постраждала від війни: люди втратили житло та особисті речі, залишилися без роботи, поховали близьких, були поранені.
З початку повномасштабного вторгнення минуло 24 місяці, протягом яких Рінат Ахметов і його компанії вклали більше ніж 7,6 млрд грн в проєкти гуманітарної та мілітарної спрямованості. Бізнеси SCM, футбольний клуб "Шахтар" та Фонд Ріната Ахметова є основними джерелами фінансування благодійних ініціатив. Отримувачами допомоги стали підрозділи та бригади ЗСУ по всій країні, а також цивільне населення і герої Маріуполя. Детальніше про напрямки діяльності та програми можна дізнатися на https://akhmetovfoundation.org/ru.
Як Фонд Ріната Ахметова підтримує мирних людей
Значна кількість населення України безпосередньо постраждала від війни: люди втратили житло та особисті речі, залишилися без роботи, поховали близьких, були поранені. Фонд Ріната Ахметова працює здебільшого на деокупованих територіях та в населених пунктах, які розташовані недалеко від лінії фронту. Там за роки війни було роздано більше як 800 тисяч одиниць медикаментів та гемоконтейнерів, 13 млн наборів із найнеобхіднішими продуктами харчування, а також гігієнічні засоби, побутові речі.
У деяких містах обладнано шелтери та гуртожитки. Також Фонд перебуває на зв'язку з органами місцевого самоврядування, допомагає підтримувати функціонування комунальних служб. Наразі працює декілька програм психологічної реабілітації постраждалих, у планах розширити цей напрямок діяльності.
Почесне місце серед гуманітарних місій належить проєкту "Серце Азовсталі". 1 млрд грн було розподілено на фізичну та психологічну реабілітацію героїв, а також на забезпечення їх житлом.
ФК "Шахтар" не залишається осторонь від благодійності. Коштом клубу декількох українських героїв вдалося відправити на лікування та відновлення за кордон.
Як "Сталевий фронт" допомагає армії
З перших днів війни "Сталевий фронт" став найбільшим мілітарним проєктом в Україні. Завдяки постійній комунікації з військовими вдається оперативно відгукуватися на запити з лінії зіткнення. Так, на фронт постачаються автівки, у тому числі карети швидкої допомоги, пальне до них, речі повсякденної необхідності (умивальники, пічки, лопати), медицина (аптечки, турнікети), одяг та взуття, захисна амуніція (бронежилети, шоломи), додаткове технічне обладнання (тепловізори, приціли, камери, дрони). На підприємствах "Метінвест" виготовляють броню для захисту військової техніки, бліндажні укриття модульного типу, метал для багі, протитанкові їжаки та багато іншого.
Рінат Ахметов наголошує, що, попри значні втрати, яких він зазнав і зазнає досі через дії агресора, він не припинить допомагати Україні до самого дня перемоги.
Последние новости
"Зарываться в землю и держать врага", – полковник Якубец сделал резонансное заявление о мобилизации
16:41Цимбалюк назвал тех, кто вверг Путина в шок, перекрыв ему "кислород": "Он точно не будет уже..."
16:36