"Найгірший кошмар", – жива змія наробила переполоху у салоні літака Thai AirAsia
Один із пасажирів рейсу авіакомпанії Thai AirAsia, що летів із Бангкока до Пхукету, помітив, що з верхнього відсіку для багажу стирчить голова змії.
13 січня пасажири рейсу Thai AirAsia з Бангкока до Пхукету пережили шок, коли під час польоту виявили живу змію у верхньому відсіку салону. Як пише The Independent, люди по-різному реагували на появу рептилії над їхніми головами: ті, чиї місця були біля змії, намагалися якнайшвидше дистанціюватися, а інші поспішали зняти відео з незвичайним "пасажиром".
Пізніше один із членів екіпажу намагався помістити змію у пластикову пляшку, проте її вдалося заманити тільки у пластиковий мішок для сміття, після чого рептилію благополучно довезли до місця посадки.
"Мій найгірший кошмар", - прокоментував ролик користувач X із ніком Mothership.
Після приземлення у Пхукеті борт ретельно перевірили, але не знайшли більше жодної змії або інших плазунів-нелегалів. Наразі не з'ясовано, як змія потрапила до салону літака.
Раніше стюардеса розповіла, які напої не слід пити під час польоту.
Останні новини
Яковіна назвав "елемент", який "виб'є" Україна, та тоді Росія почне розсипатися за принципом доміно
09:13Не минуло й чотирьох годин від початку "путінського перемир'я", як Кремль завдав удару по Сумах
07:58Поки Путін готується до параду, ЗСУ намагаються добити ворога у Тьоткіно – ISW про бої на Курщині
07:34Зіпсувати свято Путіну: партизан з "Атеш" провів спецоперацію на території Московської області
07:33