29 серпня 2023, 15:50

Не пийте цього у літаку: поради стюардеси допоможуть зберегти здоров'я

Якщо ви збираєтеся летіти літаком, вам варто знати, який напій не можна пити.

Не пийте цього у літаку: поради стюардеси допоможуть зберегти здоров'я

У кожному літаку пасажирам пропонують воду - її можна купити на борту, але багатьох зупиняє занадто висока ціна. Намагаючись заощадити, деякі беруть воду з крана у ванній кімнаті у літаку.

Стюардеса Селіна Беддінг рекомендує не робити цього, оскільки пити воду з-під крана у літаку небезпечно для здоров'я, пише в Express.co.uk.

"Багато досліджень показали, що пити це негігієнічно. Можливо, ви вже бачили відповідний знак, оскільки у більшості літаків він стоїть біля крана. Можливо, ви думали, що це просто спосіб змусити вас купити напій. Але насправді це заради вашого власного здоров'я", - сказала вона.

Згідно з різними джерелами, у польоті краще уникати таких напоїв:

- алкоголь. Алкоголь зневоднює організм і посилює ефекти високого тиску та низької вологості повітря у салоні літака. Це може призвести до проблем зі шлунково-кишковим трактом, похмілля, головного болю та поганого самопочуття;

- солоні снеки та томатний сік. Сіль також сприяє затримці рідини в організмі та набряку ніг, що може бути неприємно та небезпечно для здоров'я. Томатний сік містить багато солі та підвищує кислотність шлунка;

- чай і кава. Гаряча вода у літаку може бути забруднена бактеріями та кишковими паличками, оскільки вона береться зі спеціальних баків, які не завжди чистяться належним чином. Крім того, кофеїн також зневоднює організм і підвищує артеріальний тиск;

- дієтична газована вода. Підсолоджувачі, які використовуються у дієтичних напоях, можуть викликати газоутворення та здуття живота, що може бути дуже некомфортно у польоті. Газовані напої також посилюють тиск на черевну порожнину;

- солодощі. Солодощі можуть спровокувати стрибки інсуліну у крові, що може призвести до зниження імунітету, дратівливості та втоми.

Замість цих напоїв краще пити звичайну воду без газу, яка допоможе підтримати гідратацію організму та поліпшити самопочуття. Також можна пити соки, компоти або трав'яні чаї без кофеїну.

Раніше повідомлялося, що одну й ту саму порцію чаю можна заварювати кілька разів. Однак варто пам'ятати, що чорний чай корисний не для всіх. Деяким людям радять відмовитися від його вживання.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини