8 вересня 2023, 07:54

Шон Пенн знає, що сказав би Путіну під час зустрічі

Голлівудський режисер Шон Пенн упевнений, що всередині Путіна суцільна порожнеча і з цією людиною нема про що говорити.

Шон Пенн знає, що сказав би Путіну під час зустрічі

У середу, 6 вересня, у Києві відбувся Саміт перших леді та джентльменів, на який був запрошений і Шон Пенн зі своєю обраницею.

Після Саміту було спілкування з пресою, де американський режисер вкотре говорив про Путіна та війну в Україні, інформує канал "Україна 365".

У Пенна запитали, що б він сказав Путіну при особистій зустрічі з ним. Режисер зізнався, що питання дуже цікаве, проте йому немає про що говорити з російським диктатором. Він бачить у цій людині тільки порожнечу. При цьому він згадав слова однієї людини, яка наголосила, що не хоче жити в одному світі з диктатором, який постійно погрожує ядерною зброєю.

Однак на місці якогось зі світових лідерів Шон Пенн він почав би озброювати українську армію не сьогодні, а ще вчора.

Ще наприкінці березня 2022 року Пенн прибув до Львова та заявив, що його благодійна організація CORE надаватиме допомогу переселенцям. Після цього американський режисер ще не один раз бував в Україні, попри постійні обстріли.

У листопаді 2022 року Пенн зустрівся із Зеленським і вручив йому свій "Оскар".

Раніше ми повідомляли, що у листопаді 2021 року Шон Пенн прибув на Донбас, щоб поспілкуватися з українськими захисниками у межах зйомки документального фільму.

Нагадаємо, влітку 2022 року ведучий Серга поспілкувався з Пенном і зрозумів, що той готовий воювати з Росією.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини