15 грудня 2023, 16:28

Лобода назвала яскравий вчинок Пугачової та Галкіна, який показав їхню позицію щодо війни в Україні

Світлана Лобода розповіла, що від'їзд Пугачової та Галкіна з дітьми про Росію говорить більше, ніж багатомісячне мовчання Примадонни про вторгнення РФ в Україну.

Лобода назвала яскравий вчинок Пугачової та Галкіна, який показав їхню позицію щодо війни в Україні

Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка до війни гастролювала РФ, висловилася про свою російську колегу Аллу Пугачову, яка емігрувала з країни-окупанта після початку повномасштабного вторгнення.

В інтерв'ю "Русской службе BBC" Лобода зізналася у безмірній повазі до Алли Пугачової та її чоловіка Максима Галкіна, які не прийняли політику Путіна щодо України та покинули країну, кинувши свій будинок у Підмосков'ї.

Українська співачка, якій заборонили виступати у РФ, розповіла, що після вчинку Пугачової та Галкіна ще більше їх поважала як "інтелігентних і великих усередині людей". Вона також додала, що від'їзд Примадонни з РФ говорить набагато більше про Росію, ніж її багатомісячне красномовне мовчання про війну.

"У їхній родині говорить Максим, і Аллі Борисівні й так дісталося за все це..." - сказала Лобода.

Нагадаємо, Світлана Лобода влаштувала конфлікт під час виступу у Харкові 25 червня. Співачка, виконуючи одну зі своїх композицій на вулиці міста, помітила дівчину з плакатом: "Харків без Лободи". Виконавиця підійшла впритул до харків'янки, спробувавши дізнатися, "хто заплатив їй".

Також ми писали, навіщо Пугачова приїжджала до Росії.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини