30 січня 2024, 15:05

Російський консул Соснов, який написав донос на "Бі-2" у Таїланді, заважає депортації музикантів до Ізраїлю

Сьогодні було скасовано рішення про депортацію музикантів "Бі-2" до Ізраїлю: гурт намагаються відправити до РФ, до цього докладає всіх зусиль консул РФ у Таїланді Володимир Соснов.

Російський консул Соснов, який написав донос на "Бі-2" у Таїланді, заважає депортації музикантів до Ізраїлю

Російський консул у Таїланді Володимир Соснов, вірний слуга путінського режиму, написав кляузу, за якою затримали гурт "Бі-2", а тепер створює перешкоди для депортації музикантів до Ізраїлю, передає "Радіо Свобода".

Як розповів журналістам юрист гурту "Бі-2", учора музиканти купили квитки до Ізраїлю, але сьогодні рішення про депортацію музикантів із Таїланду на Землю Обітовану було скасовано.

У свою чергу, учасники "Бі-2" навідріз відмовилися спілкуватися зі згаданим російським консулом. Останній же домагається їхньої депортації до Росії, де музикантам за їхні антивоєнні висловлювання загрожує термін. Стало відомо, що троє рокерів мають російське громадянство, ось їм якраз і загрожує депортація до РФ.

Також відомо, що депутат Держдуми Андрій Луговий відкрито погрожує "Бі-2" розправою, якщо тих таки відправлять до Росії.

Влада Таїланду поки що не погодила дату депортації учасників рок-гурту "Бі-2" з громадянством РФ.

Також повідомляється, що музикантів усе ще утримують у загальній камері у міграційному центрі у Бангкоку. Умови там дуже погані.

До речі, спочатку 4 члени гурту мали бути депортовані до Ізраїлю через наявність у них ізраїльського громадянства, водночас у трьох із них є і російські паспорти.

Раніше ми повідомляли, що Москва особисто тисне на владу Таїланду, щоб ті депортували музикантів "Бі-2" до Росії.

Тим часом Посольство Ізраїлю у Таїланді особисто заступилося за музикантів з "Бі-2", вимагаючи депортацію на батьківщину.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини