18 січня 2024, 11:55

Назвали неонацистами: росіяни зірвали благодійний концерт відомого українського гурту у Словенії

Господар клубу у Любляні відмовився від попередніх домовленостей з колективом "Танок на майдані Конго" та заборонив їм виступати – музикантам терміново довелося шукати нове приміщення.

Назвали неонацистами: росіяни зірвали благодійний концерт відомого українського гурту у Словенії

У Любляні популярному українському колективу "Танок на майдані Конго" заборонили проводити благодійний концерт, на якому планували зібрати кошти для сімей поранених і загиблих розвідників, заборонили виступати на заздалегідь обумовленому майданчику. Господар клубу скасував захід, заявивши, що "ТНМК" - неонацисти. Так йому сказали росіяни, які живуть у столиці Словенії.

Про це повідомив директор гурту Святослав Румежак в інтерв'ю Еspreso.

Незважаючи на запевнення музикантів, що під час виступу вони не закликатимуть до насильства, від власника клубу вони отримали відповідь, нібито українські артисти налаштовані агресивно, а він за мир.

Учасникам гурту довелося в екстреному порядку шукати нове приміщення, та вони з цим завданням впоралися: на допомогу прийшли українські дипломати.

Як написав у Facebook учасник колективу Олександр Фоззі Сидоренко, у результаті з мінуса вийшов плюс і все пройшло навіть краще, ніж очікувалося.


Фоззі також розповів, що пізніше їм стало відомо про погрози від росіян господареві клубу, який відмовив гурту у наданні майданчика. Нібито на концерт "ТНМК" могли прийти ліві радикали протестувати проти виступу "неонацистів".

Раніше український співак Melovin заспівав "Батько наш Бандера" на Мюнхен-прайді - йому підспівувала вся площа.

Також ще один популярний український естрадний виконавець Віталій Козловський офіційно став військовослужбовцем. У Мережі опублікували фото артиста зі служби.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини