2 травня 2024, 18:26

З'явилося відео номера України на "Євробаченні – 2024": букмекери відразу підвищили шанси

Примітно, що після появи відео номера Jerry Heil і Alyona Alyona букмекери підняли Україну на третє місце, опустивши вниз Італію.

З'явилося відео номера України на "Євробаченні – 2024": букмекери відразу підвищили шанси

Українські конкурсантки Jerry Heil і Alyona Alyona готуються вразити глядачів фінальної частини пісенного конкурсу "Євробачення - 2024". Відео номера, який вони представлять, уже з'явилося у соціальних мережах.

Фрагмент відео було опубліковано на Телеграм-каналі "Україна 365"

Судячи з кадрів, Jerry Heil в обладунках піднімається до урвища, у той час як з неба йде вогненний дощ. Багато хто у Мережі припускає, що ця візуалізація є метафорою фосфорних бомб, які армія Росії скидає на українські населені пункти.

В інтерв'ю для Billboard обидві виконавиці заявили, що їхня пісня присвячена силі українських жінок, але також зачіпає тему війни.

Ба більше, до постановки номера залучили відому українську режисерку Таню Муіньо, яка знімала кліпи багатьом західним виконавцям.

Тим часом букмекери намагаються визначити, хто з виконавців є фаворитом конкурсу. Наразі Україна перебуває на третій позиції, поступаючись Хорватії та Швейцарії. Примітно, що після появи відео номера букмекери підняли Україну на третє місце, опустивши вниз Італію.


Нагадаємо, 2024 року Україну на "Євробаченні" представлять дві незалежні співачки Аlyona Аlyona та Jerry Heil.


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини