15 вересня 2021, 14:29

Як коза й півень врятували курку від нападу яструба

На фермі в Нідерландах яструб напав на курку. Здавалося б, несучка зречена, однак за неї тієї ж миті вступилися півень та коза.

Як коза й півень врятували курку від нападу яструба

На одній із нідерландських ферм місцева курка спокійно прогулювалася травичкою й дихала свіжим повітрям, як раптом зверху на неї з усією можливою агресією налетів яструб.

В результаті двоє пернатих фактично сплелися в один клубок, в котрому здавалось, що курці ось-ось настане кінець.

Однак поняття братерства й взаємодопомоги, як виявилося, у тваринному світі буває цінним анітрохи не менше, ніж в нашому.

Так, спочатку звідки не візьмись з'явився півень і вступив у бій із яструбом зи визволення курки, а через іще кілька секунд до нього приєдналася коза.

Парнокопитна тварина, використовуючи роги, доволі швидко відбила бажання у яструба продовжувати напад й змусила його полетіти геть.

Таким чином, безневинне життя було врятоване, а фермерська ідилія відновлена. Нагадаємо, у Великобританії домашня курка втекла з дому до сусіднього графства. Також Діалог.UA писав, що в Чорнобилі зафіксували табун коней Пржевальського, який вразив своєю красою. А на найманій квартирі у центрі Дніпра громадянка США поселила свиню та ягня.

Автор: Диалог.UA

Останні новини