22 жовтня 2021, 12:21

У МЗС України прокоментували загибель Гатчинс під час зйомок фільму "Іржа"

Галина Гатчинс мала український паспорт. Інформацію підтвердили у прес-службі МЗС України.

У МЗС України прокоментували загибель Гатчинс під час зйомок фільму "Іржа"

21 жовтня у Нью-Мексико (США) під час зйомок вестерна "Іржа" Алек Болдуїн випадково вбив 42-річну українку Галину Гатчинс. Вона мала паспорт громадянки України, підтвердили у МЗС.

Речник МЗС України Олег Ніколенко підтвердив інформацію про загибель Гатчинс, а також повідомив, що у неї було українське громадянство, інформує "Новое время".

Генконсульство України у Сан-Франциско вийшло на зв'язок з поліцейськими, які розслідують загибель 42-річного оператора. Також українські дипломати намагаються вийти на зв'язок з родичами Гатчінс, щоб надати правову та консульську підтримку.

Варто зазначити, що у Галини залишився чоловік і 8-річний син.

Під час зйомок вестерна Болдуїн мав стріляти з гвинтівки. Однак замість холостих патронів у магазині виявилися справжні. У результаті оператор і режисер отримали вогнепальні поранення. Уже у лікарні померла Галина Гатчинс, а Джоел Соуза знаходиться у важкому стані.

42-річна загибла народилася не в Україні, однак тут закінчила КНУ ім. Т. Шевченка. Перший час Галина працювала журналістом-розслідувачем для британських новинних телеканалів.

Раніше ми повідомляли, що у Мережі опублікували перші знімки з Алеком Болдуїном відразу ж після трагедії на зйомках фільму "Іржа".

Нагадаємо, журналісти дізналися біографію загиблої у США під час зйомок фільму 42-річної українки Галини Гатчинс.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини