21 листопада 2021, 10:27

"Неймовірна моя", – Юлія Мендель показала стрункі ноги, похизувавшись своїм виглядом у Мережі

Колишній прессекретар президента України Юлія Мендель показала гарну фігуру та стрункі ноги, похизувавшись своїм виглядом у Мережі.

"Неймовірна моя", – Юлія Мендель показала стрункі ноги, похизувавшись своїм виглядом у Мережі

Уже не вперше колишній речник президента України Юлія Мендель показує свою гарну фігуру у Мережі. Дівчина часто виставляє нові фотографії на загальний огляд, намагаючись привернути до своєї персони більше уваги.

Новий знімок, на якому Юлія Мендель похвалилася своїм виглядом і стрункими ногами, вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Струнка красуня вдягнута у дуже коротку світло-коричневу сукню у дрібну білу квітку, такого ж кольору високі замшеві чоботи. Стильний образ доповнює яскравий акцент – червона куртка, недбало накинута лише на одне плече.

Грайливі локони акуратно розсипаються хвилями по плечах Юлії Мендель. На обличчі ефектний макіяж. Дівчина сидить боком на білому табуреті. Одна нога стоїть на підлозі, а інша, зігнута у коліні, носком – на білому квадраті.

Знімок, швидше за все, зроблений у фотостудії, на що вказують якість фотографії, і вдало підібраний ракурс, і навіть фон. На підписі біля публікації зазначено:

"Ну, що. Проведіть вихідні красиво".

Підписники колишнього речника президента швидко відреагували на знімок емоційними коментарями:

"Красуня неймовірна моя! Хочу, щоб ти була найщасливіша!

Дуже красиво!

Юля, дуже гарна!

Шикарна!

Красуня!"

Раніше ми повідомляли, що Юлія Мендель показала усім своє татуювання у цікавому місці на тілі.

Автор: Алина Романенко

Останні новини