8 грудня 2021, 12:00

У віці 62 років помер український тренер Гамула, який вважав себе "патріотом Росії"

У віці 62 років помер колишній тренер "Закарпаття" та "Ростова" Ігор Гамула.

У віці 62 років помер український тренер Гамула, який вважав себе "патріотом Росії"

Сьогодні, 8 грудня, у віці 62 років пішов із життя скандальний тренер Ігор Гамула. Причина смерті не називається. Він народився в Україні, але прийняв російське громадянство.

Пресслужба ФК "Ростов" повідомила про смерть Гамули. У цьому клубі він встиг попрацювати у період із 2011 по 2020 роки.

ФК "Ростов" не назвав причини смерті тренера. В Україні він прославився своїми експресивними висловлюваннями на всіх післяматчевих пресконференціях.

Ігор Гамула народився у 1960 році в Алчевську Луганської області. Свою футбольну кар'єру розпочав у місцевому клубі "Зоря". У 1981 році став володарем Кубка СРСР у складі СКА (Ростов). Закінчив кар'єру футболіста у 1992 році у складі "Кристала" (Херсон).

Тренерську кар'єру він розпочав у херсонському "Кристалі". З 2011 по 2021 роки працював у "Ростові" спочатку тренером, а потім у селекційній службі клубу.

У 2012 році вів програму на телеканалі "Футбол" "Один на один с Гамулой". У 2017 році він запустив свій канал на YouTube. Записав пародію на кліп Кіркорова та Кріда "Цвет настроения черный".

У 2018 році в інтерв'ю російським ЗМІ заявив, що завжди відчував себе "патріотом Росії" та вболіває лише за цю збірну.

Раніше ми повідомляли, що 25 листопада 2021 року через ускладнення, спричинені коронавірусом, помер Олександр Омельченко, ексмер Києва.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року у Києві було виявлено тіло 60-річного українського дипломата. Поліція не назвала його імені та причини смерті.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини