13 грудня 2021, 10:18

Роман із Зеленським і новий бойфренд: Мендель прокоментувала чутки про своє особисте життя

Колишня прес-секретарка президента України Юлія Мендель заявила, що чутки про її роман із Зеленським – це "атака на сім'ю президента".

Роман із Зеленським і новий бойфренд: Мендель прокоментувала чутки про своє особисте життя

Довгий час у ЗМІ мусувалися чутки про те, що між Володимиром Зеленським і Юлією Мендель справжнісінький роман, про який відомо навіть дружині президента України. Однак у новому інтерв'ю колишня прес-секретарка президента України розставила всі крапки над "і".

Напередодні у прямому ефірі програми "Гостре питання" на телеканалі "Обозреватель" Юлія Мендель заявила, що між нею та Зеленським завжди були лише професійні стосунки.

Колишній прес-секретар президента України заявила, що вона ніколи не мала з Зеленським "особистісних відносин". Усі чутки щодо їхнього роману були спрямовані проти президента України, а її ЗМІ використовували як "об'єкт" цих самих стосунків. Проте українці люблять вірити чуткам і жовтій пресі, заявила Мендель.

Нещодавно у Мережі спливли фото Мендель, на яких можна побачити чоловічу руку. У Мережі встигли і над цим фото пожартувати, заявивши, що це "рука Кремля чи Ахметова". Сама ж Юлія заявила, що у неї, як і у багатьох українців, є особисте життя. У найближчі кілька місяців Мендель пообіцяла розкрити таємничу особу свого коханого. За її словами, він певною мірою "відоме публічне обличчя".

Ще у березні 2020 року Мендель виклала на своїй сторінці у соцмережі фото із Зеленським. На знімку вона стояла біля глави держави, поклавши руку йому на плече. Багатьом українцям такий знімок видався надто неформальним.

Ще через деякий час у Мережі поповзли чутки, що Мендель вагітна, а батьком дитини нібито є сам президент України. Тільки у липні минулого року Юлія відреагувала на новину про свою вагітність, попросивши краще перевіряти інформацію і не вірити пліткам.

Раніше, у вересні 2021 року, ЗМІ повідомили новину про те, що Мендель працюватиме колумністкою у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим".

Нагадаємо, наприкінці листопада 2021 року у Мережі з'явилися нові знімки з Мендель, на якій вона показала хорошу спортивну форму.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини