3 січня 2022, 20:59

Гордон відповів на звинувачення у рекламі золотих пірамід: "Поцілуйте мене у зад"

Відомий журналіст і редактор Дмитро Гордон вкотре відповів на тему реклами пірамідок Ю-Шинсе, тепер уже на передачі Євгена Кисельова.

Гордон відповів на звинувачення у рекламі золотих пірамід: "Поцілуйте мене у зад"

Журналіст Дмитро Гордон в етері програми Євгена Кисельова "Реальна політика" відповів тим, хто критикує його за рекламу золотих пірамідок Ю-Шинсе.

Фрагмент етеру програми із заявою журналіста опублікував телеграм-канал "Український діалог".

Гордон наголосив, що ті золоті піраміди, за рекламу яких йому досі дорікають, хоча минуло багато років, мали офіційний дозвіл Міністерства охорони здоров'я України та пройшли клінічні випробування.

"Кажуть, не працює ніфіга", – заявив Євген Кисельов.

"Працює, ще і як!" – заперечив Гордон.

Журналіст, користуючись нагодою, ще раз прорекламував "цілющі" піраміди та порадив ставити їх на голову, особливо гіпертонікам.

"А тим людям, які звинувачують мене у рекламі засобів, дозволених Міністерством охорони здоров'я, я хочу сказати: поцілуйте мене в ж... (зад, – ред.)", – резюмував Гордон.

Варто зазначити, що цей журналіст уже не вперше посилає на ту ж адресу всіх, хто дорікає йому рекламою золотих пірамід, причому іноді це робить у прямому етері. Публікуємо один зі старих фрагментів:

Нагадаємо, Дмитро Гордон відповів на пародію "Кварталу" про себе та Бацман.

Як повідомлялося раніше, у соціальних мережах обговорювали діаметральну зміну позиції журналіста Дмитра Гордона щодо роботи апарату РНБО та його керівника Олексія Данілова.

Також ми писали, що Гордон нецензурною фразою прокоментував пресмарафон Зеленського.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини