5 жовтня 2022, 14:16

"Йде у першій категорії", – киянка Наташа Корольова готова відправити Тарзана на війну в Україну

Корольова заявила про згоду відправити чоловіка Тарзана на війну проти України у рамках мобілізації.

"Йде у першій категорії", – киянка Наташа Корольова готова відправити Тарзана на війну в Україну

Російська співачка Наташа Корольова (справжнє ім'я Наталія Поривай) заявила російським ЗМІ, що готова відправити свого чоловіка, стриптизера Тарзана, на війну проти України, якщо йому прийде повідомлення про мобілізацію. Корольова є українкою та народилася у Києві 1973 року, проте, незважаючи на національність, вона підтримує путінську війну проти України.

Тарзан (справжнє ім'я Сергій Глушко) є офіцером армії РФ. Корольова наголосила, що її чоловік підпадає під мобілізацію, проте не проходить за віком: йому 52 роки.

"Сергій під мобілізацію підпадає. Він, напевно, йде навіть у першій категорії. Єдине, що за віком не проходить, а так, якщо прийде повістка, то що? Так, як усі", - заявила вона.

На уточнювальне питання про те, чи проводжатиме вона чоловіка на війну, співачка додала: "Ну, а що робити, якщо таке життя у нас".

Журналісти нагадують, що Глушко (Тарзан) активно підтримує вторгнення російської армії на територію України. Він відкидає звинувачення у військових злочинах російської армії, заявляючи про фальшування. Сама Корольова, незважаючи на війну на батьківщині, продовжує активну концертну діяльність, гастролюючи РФ. Раніше з критикою співачки виступив український журналіст і блогер Дмитро Гордон.

Раніше співачка потрапила у скандал і отримала шквал критики після виступу у столиці РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини