23 жовтня 2022, 10:20

"Країни такої близько немає..." – Макаревич, вторячи Талькову, випустив чесну пісню про сучасну Росію

Андрій Макаревич записав пісню про вади нинішньої Росії, в якій нічого не змінюється ще з минулого століття, про що свого часу співав Ігор Тальков.

"Країни такої близько немає..." – Макаревич, вторячи Талькову, випустив чесну пісню про сучасну Росію

Популярний російський музикант, незмінний лідер гурту "Машина времени" Андрій Макаревич явив світові свою нову пісню. У неї він чесно озвучив головні вади сучасної Росії.

Відео Макаревич оприлюднив у Facebook 22 жовтня.

Пісня була присвячена тому, на що перетворилася Росія за часів путінського режиму. Згадав музикант репресії проти незгодних, через що "де хочеш жити – умій мовчати".

Не забув він, звичайно, і про війну, яку підтримує значна частина російського суспільства.

"Я розповім вам про країну, що здуру вляпалася у війну... Де так мізки заср*ті, хоч розгрібай лопатою", - заспівав Макаревич.

Висловився він і про те, що агресія проходить за підтримки Російської православної церкви, зазначивши, що "до храму пустили Сатану".

"На загибель сина жене мати, а піп велить вам вбивати. Рум'яни та плечисті поклони б'ють чекісти", - йдеться у пісні російського музиканта.

У своїй новій пісні Макаревич переспівав на свій лад відомий хіт Ігоря Талькова під назвою "Глобус", записаний ним у далекому 1991 році. В обох піснях виявилося дуже багато спільного, незважаючи на те, що вони створені з різницею у 30 років.

Варто зазначити, що Макаревич був змушений тікати з Росії через свої опозиційні погляди. Він нині проживає в Ізраїлі та внесений Кремлем до "чорного списку" іноагентів.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що війна Росії та України зблизила Пугачову та Макаревича.

Ми також писали, що Макаревич розбурхав Інтернет цікавим повідомленням про Росію, що виїхала.

Нагадаємо, винного у вбивстві співака Ігоря Талькова через 30 років може наздогнати відплата.

А продюсер Марк Рудінштейн назвав, хто замовив "прибрати" рок-співака Ігоря Талькова.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини