5 листопада 2022, 16:09

"Після Скабєєвої розмножуватися не хочеться", – Харламов зганьбив пропагандистку на всю Росію

Гуморист Гарік Харламов "пройшовся катком" по ток-шоу російської пропагандистки Ольги Скабєєвої.

"Після Скабєєвої розмножуватися не хочеться", – Харламов зганьбив пропагандистку на всю Росію

Російський шоумен Гарік Харламов, який потрапив у жовтні до списку артистів, проти яких РНБО України ввела санкції за активну або мовчазну підтримку політики президента РФ Володимира Путіна, мабуть, вирішив трохи "виправитися". В останньому випуску Comedy Club гуморист жорстко висміяв відому російську пропагандистку Ольгу Скабєєву та загалом пройшовся по поточній ситуації у Росії. 

У діалозі зі своїм давнім напарником Тимуром Батрутдіновим комік пожартував, що після ток-шоу Скабєєвої про інтим не можуть думати навіть тварини. 

"Що цікавого в амурських тиграх? Вони навіть самі собі нецікаві, тому вони і не розмножуються, їм нецікаво це робити! Напевно, сидять, Скабєєву дивляться. А після Скабєєвої розмножуватися не хочеться взагалі", - заявив гуморист, чим викликав схвальний гул присутніх у залі. 

Потім резидент Comedy Club зіронізував на тему нинішньої обстановки у РФ. 

"Зараз взагалі нічого не смішно. Москвичі скоро їздитимуть на "Москвичах", у ЦУМі з елітного залишилися тільки пакети, Дагестан - курорт. Розумієш? Смішно тобі?" - запитав шоумен. 

Нагадаємо, наприкінці серпня ЗМІ писали про швидке розлучення Скабєєвої та Попова. З чуток, одіозний телеведучий закрутив роман з виконувачкою обов'язків телеканалу "ТНТ" Тіною Канделакі. Крім того, повідомлялося, що відома грузинка може замінити Скабєєву й у програмі "60 минут".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини