15 листопада 2022, 14:47

У Казахстані влаштували бойкот путіністці Поліні Гагаріній, зірвавши концерт

Казахстанці не хочуть бачити у своїй країні російських зірок, які підтримують криваве повномасштабне вторгнення РФ в Україну.

У Казахстані влаштували бойкот путіністці Поліні Гагаріній, зірвавши концерт

Російська виконавиця Поліна Гагаріна, яка підтримує Путіна та його злочинну політику, не виступить в Алмати, повідомило казахстанське видання "Арбат.медиа"

Її концерт, запланований на 14 лютого 2023 року, різко скасували, а всі анонси зникли. Жителі Казахстану у соцмережах відкрито обурювалися з приводу виступу Гагаріної, запитуючи, "хто та навіщо везе до них Z-артистів". Казахстанці були вкрай незадоволені запланованим приїздом співачки та наполягли, щоб захід скасували. Вони домоглися свого - концерту не буде. 

Представники пропутінської артистки підтверджують, що виступ в Алмати було скасовано.

Концерт Z-співачки мав відбутися у рамках її туру "Обезоружена", та квитки на захід уже активно продавалися. Зараз анонс прибрали звідусіль.

Варто зазначити, що Гагаріна виступила на концерті у Лужниках, присвяченому річниці анексії Криму, та неодноразово висловлювала підтримку "спецоперації".

Нагадаємо, Гагаріній та її колезі по сцені й однодумцю за путінським настроєм Філіпу Кіркорову заборонили в'їзд до європейських країн.

Раніше по співачці жорстко пройшовся український продюсер Алан Бадоєв за те, що вона "продала свій голос", підтримавши Путіна.

Раніше комік Нурлан Сабуров потролив росіян зі сцени у Казахстані.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини