3 січня 2023, 08:22

Російські політики бурхливо відреагували на фразу Меладзе "Героям слава" та закликали до дій

У РФ пропонують відібрати у Валерія Меладзе всі регалії та нагороди за слова "Героям слава".

Російські політики бурхливо відреагували на фразу Меладзе "Героям слава" та закликали до дій

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з Дубая, де під час новорічного концерту Меладзе відповів на репліку із залу "Слава Україні!".

Учора, 2 січня, російський сенатор Олена Афанасьєва та лідер партії "Справедливая Россия" Сергій Миронов висловили свою думку про інцидент у Дубаї за участю Меладзе.

Афанасьєва на своїй сторінці у Telegram-каналі написала, що за такі слова необхідно позбавляти не звання, а саме російського громадянства.

На її думку, Меладзе має сам відмовитися від російського громадянства після таких слів, однак водночас вона сумнівається, що артист піде на такий крок, оскільки він заробляє своїми концертами у РФ "непогані гроші".

Лідер партії "СР" Сергій Миронов, навпаки, закликав позбавити співака всіх звань. Він заявив, що "російський артист" не має так поводитися. На думку Миронова, Меладзе пора вже визначитися у своїх політичних симпатіях, а "не сидіти на двох стільцях", однак, судячи з його відповіді у Дубаї, той обрав "свій бік".

Варто додати, на вечірці у Дубаї було дуже багато російських артистів, які виступали за "СВО" та підтримували Путіна, включно з Олегом Газмановим. Тільки один Валерій Меладзе засуджував вторгнення російської армії в Україну. Він і відповів своєму шанувальнику на репліку "Слава Україні!". При цьому сам Меладзе просив того бурхливо не реагувати на його відповідь.

Раніше ми повідомляли, що 2 січня у Мережі з'явився ролик із Дубая, на якому Меладзе пошепки відповів: "Героям слава!"

Нагадаємо, у березні 2022 року "Русское радио" припинило співпрацювати з Меладзе, Брежнєвою та Лободою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини