8 січня 2023, 18:59

Актор Смольянінов висловив росіянам усе, що про них думає: "Мені наплювати, навіть нас**ть"

Російський актор Артур Смольянінов спровокував гучний скандал на батьківщині заявою про війну в Україні.

Актор Смольянінов висловив росіянам усе, що про них думає: "Мені наплювати, навіть нас**ть"

Актор Артур Смольянінов, який перебрався до Латвії, зізнався, що не підтримує агресію Кремля. З його слів, в Україні у нього залишилося багато друзів, які розповідають йому правду про війну. Почуте шокує Смольянінова - він відчуває ненависть до російських солдатів, які напали на чужу державу.

Актор також додав, що якби йому довелося б обирати, на чиєму боці воювати, то він без сумнівів пішов би до ЗСУ: "Якби я і пішов на цю війну, то саме на боці України, звичайно, однозначно".

Говорячи про майбутнє РФ, актор зізнався, що зараз це питання його мало турбує: "Я б сказав, мені начхати, навіть начхати, в якій формі залишиться Росія (після війни - ред.): розвалиться вона, не розвалиться, перетвориться на уральську республіку, на пермську, на хакаську республіку, чи залишиться тільки один єврейський автономний округ, а все інше перетвориться на радіоактивний попіл... Мені настільки плювати".

Він також прокоментував чутки про колегу по акторському цеху, який вбиває українців. Йдеться про Сослана Фідарова, з яким Смольянінов знімався в одному фільмі.

"Стріляв би я у нього? Без жодного сумніву", - сказав Смольянінов, визнавши, що на війні немає іншої мови спілкування.

Росіяни, як і очікувалося, бурхливо відреагували на слова актора. Діалог.UA зібрав найкоректніші коментарі:

"А скільки мразей розкрилося через цю ситуацію з Україною... Але ж мову він веде тут зовсім не про це, він висловлюється про ставлення до всього російського народу, а що ми тобі особисто, тварюко, зробили?

Жахливо, слів немає... І це росіянин...

Чому не притягнуть за погрози вбивства??? Викинути з Росії та не пускати ніколи.

Приберіть усі фільми з його участю, щоб не відсуджував потім дивіденди.

Я сподіваюся, люди, які відповідають за в'їзд у нашу країну, заборонять йому повернення сюди довічно, але ж війна не вічна, все колись закінчується, і притягнеться сюди. І сподіваюся, дадуть йому смачного стусана".

Як повідомлялося раніше, Артур Смольянінов дав рідкісне інтерв'ю та висловився про "геноцид на Донбасі" у квітні 2022 року, коли ЗСУ прогнали армію РФ із північних областей України.

Саме тоді світ жахнувся трагедії у Бучі, Гостомелі, Бороднці й інших населених пунктах, де встигли побувати солдати Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини