16 січня 2023, 13:14

Галкін коротко, але красномовно відреагував на ракетний удар російської армії по житловому будинку у Дніпрі

Усього три слова знадобилося знаменитому Галкіну, щоб висловити своє співчуття загиблим українцям унаслідок російського ракетного терору.

Галкін коротко, але красномовно відреагував на ракетний удар російської армії по житловому будинку у Дніпрі

Російський артист Максим Галкін, який відкрито виступив проти війни в Україні й емігрував із дружиною Аллою Пугачовою до Ізраїлю, висловився у своєму Instagram щодо ракетного удару армії РФ по житловому будинку у Дніпрі.

"Дніпро... Нестерпно... Неможливо", - так написав Галкін, після чого, із сарказмом іронізуючи над московською пропагандою, додав, що цей матеріал поширено "іноземним агентом".

Після цього артист закрив можливість коментування до цього запису. Як пояснив сам Максим, зробив він це для того, щоб не дати можливості платним пропагандистам насміхатися з трагедії в українському Дніпрі.

Нагадаємо, 14 січня Росія здійснила чергову масовану ракетну атаку. Одна з випущених ракет "X-22" влучила у житловий багатоквартирний будинок у Дніпрі, унаслідок чого загинуло близько 40 людей, також багато людей дістали поранення різних ступенів тяжкості.

Як повідомлялося раніше, мати хлопця, який загинув унаслідок удару по багатоповерхівці у Дніпрі, з гнівом звернулася до РФ.

Також ми публікували реакцію мера Бориса Філатова на ракетний удар російських військових злочинців по Дніпру.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини