19 січня 2023, 16:03

У Росії новий "іноагент": тепер "патріоти" накинулися на співачку Монеточку

Російські чиновники вимагають повісити на відому виконавицю Монеточку ярлик "іноагента" та конфіскувати її майно.

У Росії новий "іноагент": тепер "патріоти" накинулися на співачку Монеточку

У Російській Федерації, де загострюються репресії по відношенню до інакомислячих, зажадали визнати "іноземним агентом" молоду співачку Монеточку (Єлизавету Гирдимову), передає Діалог.UA за матеріалами російських мас-медіа.

Переслідування російської артистки ініціював підлабузник Віталій Бородін, який обіймає посаду з гучною назвою "керівник Федерального проекту з безпеки та боротьби з корупцією". Замість боротьби з корупцією, якої у Росії більш ніж достатньо, цей товариш вирішив накинутися на талановиту дівчину, яка емігрувала з країни.

Направивши лист до Генпрокурора Росії Ігоря Краснова, Бородін без сумніву заявив, що квартиру співачки у Москві необхідно конфіскувати.

Бородін вимагає визнати артистку "іноагентом" через відео з виступу на концерті у Литві, де дівчина тримає у руках синьо-білий (опозиційний, антивоєнний) прапор і вигукує "Слава Україні!" та "Росія буде вільною".

"Просимо... притягнути до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 20.3.3. КпАП РФ; розглянути питання про визнання Є. А. Гирдимової іноагентом", - пише "керівник з корупції".

Крім того, Бородін у дусі "славних" сталінських часів запропонував вилучити у Монеточки квартиру у Москві.

Відомо, що після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Єлизавета Гирдимова виїхала з Росії та почала гастролювати за кордоном з антивоєнними концертами, підтримуючи українських громадян.

Нагадаємо, відомого російського актора Назарова з серіалу "Кухня" звільнили разом із дружиною з театру за засудження війни в Україні.

Після звільнення Назаров відповів у віршованій формі тим, хто влаштував щодо нього політичне переслідування.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини