23 січня 2023, 12:11

У Європі з'явився новий "військовий" тренд: "Дайте танки Leopard Україні"

Жителі європейських країн в одязі з леопардовим принтом вимагають надати танки Leopard Києву, щоб більш ефективно боротися із РФ.

У Європі з'явився новий "військовий" тренд: "Дайте танки Leopard Україні"

Європу поглинув унікальний проукраїнський тренд на леопардовий принт: люди закликають ФРН надати необхідну допомогу Києву, розблокувавши постачання танків Leopard, інформує "Обозреватель".

В Інтернеті постійно з'являється все більше кадрів, що свідчать про масовість цього явища. Європейці постають в одязі з леопардовим принтом, а також у жовто-синьому вбранні з Гербом України.

"Одягни свій улюблений леопардовий одяг і опублікуй селфі з #FreeTheLeopards", – закликають жителі країн ЄС.

Відомо, що 20 січня у Німеччині відбулася 8-ма зустріч у форматі "Рамштайн", присвячена додатковій військовій допомозі Україні в її оборонній боротьбі проти агресії РФ.

При цьому головною перешкодою щодо відправок танків в Україну була позиція канцлера ФРН Олафа Шольца, який побоюється наслідків. У ЗМІ писали, що він нібито поставив умови відправки Leopard до України, якщо США передадуть ЗСУ свої "Абрамси".

Польща, Фінляндія й інші союзники Києва стверджують, що як тільки отримають згоду Берліна, одразу передадуть свої Leopard Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини