5 лютого 2023, 09:36

Тарзана не чекають у Казахстані: виступ Z-патріота, який закликає до війни проти України, скасували

У Казахстані скасовано виступ російського стриптизера та затятого Z-патріота Сергія Глушка, відомого як Тарзан.

Тарзана не чекають у Казахстані: виступ Z-патріота, який закликає до війни проти України, скасували

Прихильник війни проти України стриптизер Сергій Глушко (сценічний псевдонім Тарзан) у березні не зможе виступити у Казахстані. Його участь у театральній комедії було скасовано.

Про це повідомило місцеве видання Arbat.media.

Жителі Казахстану були обурені, побачивши на афішах обличчя Тарзана. Комедія за участю Z-патріота під назвою "Недитячі байки" мала відбутися 15 березня в Алмати у місцевому театрі драми ім. Ауезова.

Квитки на захід можна було придбати за ціною 8 тисяч тенге (близько 650 грн).

Керівництво театру швидко відхрестилося від співпраці з шанувальником "русского мира". Вони запевняють, що афішу нібито було поширено без їхнього відома, а договір із Тарзаном не підписано. Виступу не буде.

Тарзан - затятий шанувальник російського диктатора Володимира Путіна та війни проти України, але при цьому сам на фронт не поспішає. У своєму акаунті у "ворожому" забороненому у РФ ресурсі Instagram він регулярно постить пропагандистські матеріали, розпалюючи ненависть проти України, США та НАТО.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Тарзан в Instagram посміявся над загибеллю українських військовополонених в Оленівці. Спочатку він радів тому, як РФ "помстилася", а після намагався звинуватити у тому, що трапилося, Україну.

Ми також писали, як Наташа Корольова заявила, що готова відправити свого чоловіка Тарзана на війну проти своєї батьківщини - України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини