20 лютого 2023, 17:27

"Кого ми прославляємо?" – співачка М'ята назвала двох українських артистів, за яких їй стало соромно

Українська співачка М'ята зізналася, що у певний момент їй стало дуже соромно за двох своїх колег Олю Полякову та Макса Барських.

"Кого ми прославляємо?" – співачка М'ята назвала двох українських артистів, за яких їй стало соромно

Поп-виконавиця М'ята вкрай негативно відреагувала на той факт, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Оля Полякова та Макс Барських продовжили виконувати російськомовні пісні на своїх концертах, зокрема й під час закордонних турів. Свою думку з цього приводу артистка висловила в інтерв'ю Аліні Доротюк, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Аліна Доротюк".

"Після повномасштабного вторгнення Оля Полякова поїхала в тур Америкою. Там у неї було дві пісні українською, а все інше вона співала російською. І для мене тут питання: кого ми прославляємо? Ми показуємо, яка в нас Україна російською мовою? Що це? - зі здивуванням сказала М'ята. - При цьому вона у соцмережах каже, що співає українською, а потім я знаходжу її концерт і дивлюся, а там було все російською, крім двох пісень".

Але потім співачка все ж таки похвалила Полякову за те, що вона анонсувала концерт, який буде вже повністю україномовним. "Хочу подивитися на це", - зазначила М'ята.

Своєю чергою, Макс Барських довів співачку до стану іспанського сорому, адже коли вона прийшла на його концерт, перша пісня прозвучала англійською мовою, а наступні хіти він почав співати російською. 

"Я сиділа, а потім просто встала та пішла з його концерту, бо я знаю: деякі ЗМІ потім могли б написати, що співачка М'ята танцювала під час війни з РФ під російськомовний контент Макса Барських. Мені стало соромно. Якщо чесно, я думала, що він покаже програму українською мовою", - зізналася артистка. 

Також вона наголосила, що все-таки любить і поважає Макса Барських, адже він талановитий, і вірить у те, що згодом його позиція буде більш радикальною у питанні мови.

Нагадаємо, актриса Барбара Брильська відреагувала на спробу "вирізати" її з "Іронії долі": "Росіяни, у цьому л**ні жити не можна".

Пропонуємо дізнатися, куди зник улюбленець українок Олег Винник: "Він не зрадник".

Раніше співачка KOLA озвучила неприємний факт про реакцію іноземців на війну в Україні: "Мы кричим..."

Автор: Дарья Александрова

Останні новини