5 березня 2023, 13:33

Ломаченко у Лас-Вегасі засвітився з другом Кадирова – українці вимагають реакції СБУ

Боксер Василь Ломаченко, який не приховує своїх проросійських поглядів, знову оскандалився.

Ломаченко у Лас-Вегасі засвітився з другом Кадирова – українці вимагають реакції СБУ

Титулований український боксер-професіонал Василь Ломаченко знову публічно демонструє любов до "русского мира", який знищує українські міста. У Лас-Вегасі спортсмен засвітився разом із другом глави Чечні Рамзана Кадирова, який бере активну участь у війні проти України.

Фото, що викривають Ломаченка, було опубліковано у неділю, 5 березня, на офіційному акаунті у Twitter організації UFC.

Поки російська армія стирає у пил російські міста, радісний Ломаченко у Лас-Вегасі обіймався та фотографувався з бійцем змішаних єдиноборств РФ Ісламом Махачевим. Сталося це під час поєдинку UFC, який прийшли подивитися обидва спортсмени.

Махачев тісно пов'язаний із Кадировим. Він неодноразово зустрічався з одіозним главою Чечні. І востаннє вони бачилися у жовтні минулого 2022 року, коли армія РФ разом із "кадировцями" вже вела загарбницьку війну в Україні.

Українці у Мережі обурюються через поведінку Ломаченка. Висловився з цього приводу серед інших популярний блогер і громадський діяч Сергій Стерненко.

"Поки у нас тут війна, Вася Ломаченко літає до США розважатися й обійматися з росіянами... Махачев підтримує агресію свого сви***ника проти України. Власне, Ломаченко підтримує її теж. Більше за нахабство Ломаченка мене дивує тільки відсутність реакції з боку СБУ. Це абсолютна зневага до нації, яка бореться за своє існування, й абсолютна зневага до всіх жертв цієї війни. А стосовно Васі реакції знову не буде. Дочекаємося, коли він піде воювати проти нас у батальйон "Ахмат"", - написав Стерненко.

Зазначимо, що Ломаченко регулярно потрапляє у подібні скандали. Спортсмен не приховує своїх проросійських поглядів, які, очевидно, не змінила навіть повномасштабна війна.

Раніше Ломаченко потрапив до списку державних зрадників України.

Ми також писали, що Ломаченко відправив свої золоті медалі Олімпіади у Росію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини