30 березня 2023, 12:54

Лайма Вайкуле, згадавши Путіна, висловилася про поїздку до Криму та пісні російською мовою – відео

Вайкуле заявила, що не поїде в окупований Крим, доки Росія не визнає свою неправоту та не піде звідти.

Лайма Вайкуле, згадавши Путіна, висловилася про поїздку до Криму та пісні російською мовою – відео

Відома співачка з Латвії Лайма Вайкуле назвала головного винуватця війни в Україні та висловила думку щодо виконання пісень російською мовою та поїздок в окупований Крим. Інтерв'ю з артисткою розміщено на YouTube-каналі "И грянул Грэм".

За її словами, вона з 2014 року після російської окупації не була у Криму жодного разу.

"Поки Росія не визнає, що вона не права, моєї ноги там не буде", - підкреслила вона.

Крім того, Вайкуле згадала, що після повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну 24 лютого їй було настільки сумно та прикро, що вона навіть планувала припинити виконання пісень російською мовою. Пізніше співачка переглянула своє рішення, оскільки вирішила, що мова не винна у злочинних діях російської влади.

"Не потрібно дозволяти Путіну забрати у нас ще й російську мову... Хто почав війну? Почав Путін. Більше нічого не треба говорити: він винен", - сказала вона.

Виконавиця наголосила, що доки Російська Федерація не виведе свої війська з усієї території України та не визнає свою провину, вона не виступатиме ні у самій РФ, ні на інших підконтрольних режиму Путіна територіях.

Раніше Лайма Вайкуле на концерті в Ізраїлі вкотре висловила підтримку Україні, розлютивши при цьому російських z-"патріотів".

Нагадаємо, Максим Галкін слідом за Валерієм Меладзе вигукнув зі сцени "Героям слава!" та викликав овації у залі.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини