3 квітня 2023, 12:39

Даздрапут, Попубес, Медведгрознат: Галкін, висміявши режим Путіна, придумав одразу кілька нових імен для "патріотів"

Відомий пародист Максим Галкін потролив владу РФ, яка довела існування у сучасній Росії до рівня сталінських часів.

Даздрапут, Попубес, Медведгрознат: Галкін, висміявши режим Путіна, придумав одразу кілька нових імен для "патріотів"

Знаменитий російський артист комедійного жанру Максим Галкін, який не підтримав так звану "спецоперацію" й емігрував до Ізраїлю, виступаючи на сцені, описав репресії, які влаштував правлячий режим у РФ, а також пожартував, вигадавши нові імена для упоротих пропутінських псевдопатріотів, пише "Обозреватель".

Галкін звернув увагу публіки, що у Росії зараз відбувається щось дивне. Також комік порівняв нинішні часи у РФ із періодом сталінських репресій, зазначивши, що зараз поліцейські можуть кинути протестувальника до в'язниці за абсолютно надуманими звинуваченнями.

Крім того, артист пригадав, які смішні імена давали у сталінські часи дітям: Владлен (Володимир Ленін), Даздраперма (Да здрастує Перше травня!") та пофантазував, як зараз "патріоти", які поклоняються перед Путіним і його режимом, могли б назвати своїх нащадків.

"Буде, як у сталінські часи. Медведєв погрожує НАТО - Медведгрознат. Жіноче ім'я Жижижи - Жириновський живіший за живих. Хай живе Путін - Даздрапут. Подвиг Путіна безсмертний - Попубес", - сказав Галкін, викликавши схвальні овації у залі.

Нагадаємо, Скабєєва у припадку накинулася на Галкіна через жарт: "Гн*да! Закликає до розправи".

Як повідомлялося раніше, Галкін відреагував на ракетний удар російської армії по житловому будинку у Дніпрі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини