4 квітня 2023, 14:54

Вайкуле відверто сказала, хто може бути наступним президентом Росії: "Я б голосувала за Галкіна"

На думку співачки з Латвії Лайми Вайкуле, український президент Зеленський, який раніше був коміком, показав гарний приклад російському колезі Галкіну.

Вайкуле відверто сказала, хто може бути наступним президентом Росії: "Я б голосувала за Галкіна"

Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле в інтерв'ю російській псевдоопозиціонерці Ксенії Собчак заявила, що дуже хоче, щоб наступним президентом Російської Федерації був пародист Максим Галкін.

За словами Вайкуле, якби у неї була така можливість, то вона неодмінно б проголосувала за Галкіна.

Естрадна виконавиця підкреслила, що Володимир Зеленський до свого обрання на посаду президента України працював якраз у сфері шоу-бізнесу, причому, як і Максим Галкін, саме у комедійному жанрі.

На думку Вайкуле, Зеленський показав досить гарний приклад російському колезі.

"Можливо, Максим буде президентом. Я б голосувала за Галкіна та, думаю, росіяни б голосували. Зеленський показав, як можна. Росіяни, подумайте! Максим не політик, але з нього б вийшов ідеальний президент", - зазначила вона.

Вайкуле додала, що з Галкіна міг би вийти дуже хороший глава держави, оскільки у ньому є все людське, він має високий інтелект, дуже освічений і розумний.

Крім того, співачка з Латвії зізналася, що близько спілкується з Максом Галкіним і його дружиною, легендарною Аллою Пугачовою.

Нагадаємо, Лайма Вайкуле, згадавши російського диктатора Путіна, висловилася про поїздку в анексований Крим і пісні російською мовою.

Як повідомлялося раніше, Максим Галкін під час свого виступу вигукнув зі сцени "Героям слава!" та викликав овації у залі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини