7 квітня 2023, 12:12

Ані Лорак зробила нову фатальну помилку, давши скандальне інтерв'ю про війну, Росію та Україну, – відео

Росія продовжує використовувати Ані Лорак у своїх пропагандистських цілях, намагаючись виставити "зірку" жертвою переслідувань в Україні.

Ані Лорак зробила нову фатальну помилку, давши скандальне інтерв'ю про війну, Росію та Україну, – відео

Українська співачка Кароліна Куєк, яка виступає у Росії під сценічним псевдонімом Ані Лорак, дала інтерв'ю YouTube-каналу "Алена, блин!", у якому заявила, що їй важко жити, усвідомлюючи, що в Україні їй "більше не раді".

Кароліна звинуватила українців в організації "проплачених зривів" своїх концертів в Україні. Також вона наголосила, що саме через це їй нібито і довелося переїхати до Російської Федерації, де її "багато хто любить".

"Мені просто зривали концерти, це було проплачено й організовано. Я зі своїми закликами щастя та добра не задовольняла, потрібно було, щоб я говорила що-небудь інше, але я не могла цього робити, я ж артист. Я змушена була виїхати", - сказала Лорак.

За словами співачки, поїхавши до Росії, вона отримала любов і підтримку.

На жаль, Кароліна, перебуваючи у Росії під заступництвом Філіпа Кіркорова, стала інструментом кремлівської пропаганди. Нам достеменно невідомо, чи усвідомлює співачка, що російська сторона у цей воєнний час просто використовує її ім'я для того, щоб укотре очорнити Україну. І якщо, як заявляє в інтерв'ю сама Лорак, вона хоче "просто співати" та не підтримувати війну, то навіщо брати участь тоді у подібних передачах?

Відомо, що в Україні Лорак була у фаворі, коли посаду президентів обіймали Леонід Кучма та Віктор Янукович. Непогано їй жилося і за Віктора Ющенка. Виступи Кароліни крутили на всіх каналах, причому як на українських, так і на російських, її скрізь запрошували, направляли від України на різні конкурси.

Але потім влада в Україні змінилася, владу РФ це не влаштувало, та вони почали спершу гібридну, а потім і повномасштабну війну проти України. Звичайно, на симпатії українців ця війна наклала відбиток: на перший план вийшли саме ті українські артисти, які виступили на підтримку територіальної цілісності нашої країни, - Вакарчук, Приходько, Скрипка та багато інших.

Й Ані Лорак у найважчий час обрала саме російський бік: вона не засудила ні анексію Криму, ні утворення "ЛНР"/"ДНР" на Донбасі, ні війну, яка розпочалася ще тоді, у 2014 році. Жодної заяви з критикою влади РФ, жодного засудження захоплення українських територій.

І навіть у 2022 році під час повномасштабного вторгнення військ РФ Лорак висловлювалася: "як це все жахливо", та її брат страждає під обстрілами, але жодного слова про те, через кого саме він страждає.

Кароліна продовжує наче й не було нічого гастролювати Росією та ще й давати інтерв'ю, в яких українців називає ледь не єдиними винуватцями її переїзду до РФ. Це фатальна помилка з боку співачки. І навряд чи нова "родина" її прийме по-справжньому. Поки співачка потрібна, її будуть використовувати. Коли перестане бути корисною, її просто викинуть на смітник.

І після цього Лорак ще дивується, чому в Україні її перестали любити...

Нагадаємо, після чуток про скасування концертів Ані Лорак у Росії співачка заявила, що її "утискають" в Україні.

Як раніше повідомлялося, Лорак раптово перервала мовчання про війну в Україні та зробила заяву українською мовою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини