7 квітня 2023, 14:19

Найкращий бомбардир збірної Росії Олександр Кержаков пояснив, чому йому довелося виїхати з країни, – відео

Олександр Кержаков зізнався, що йому страшно: він не хоче говорити про те, що зараз відбувається у РФ.

Найкращий бомбардир збірної Росії Олександр Кержаков пояснив, чому йому довелося виїхати з країни, – відео

Найуспішніший голеадор збірної Російської Федерації з футболу, тренер Олександр Кержаков, перебуваючи за кордоном, заявив, що у його країні склалася важка ситуація, тому восени 2022 року він ухвалив рішення покинути її, інформує YouTube-канал Nobel.

Відомий спортсмен утримався від того, щоб засудити владу своєї країни за агресію в Україні, підкресливши, що побоюється наслідків, проте йому страшно від того, що зараз коїться у Росії.

"Мені страшно. Я ніколи у житті не міг повірити, що таке можливо. Після практично кожного інтерв'ю, коли мене запитували, яке моє найголовніше бажання, яке я хотів загадати, я відповідав: щоб не було війни", - сказав Кержаков.

За словами футболіста, торік йому та дружині стало дуже важко від ситуації, що склалася у РФ, і восени, приблизно у той час, коли за наказом Путіна почалася так звана "часткова" мобілізація, сім'я Кержакових виїхала за кордон.

Олександр наголосив, що він не втік із Росії та це його перебування за кордоном є тимчасовим. Він сподівається повернутися до РФ, коли ситуація "налагодиться".

Нагадаємо, президент УЄФА Олександр Чеферін повністю поставив хрест на спробах Росії повернутися в європейський футбол.

Як раніше повідомлялося, у лютому Верховний суд Швейцарії відмовився розглядати апеляцію Росії на рішення CAS, який раніше залишив чинним рішення про відсторонення російських футбольних команд від міжнародних турнірів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини