11 квітня 2023, 10:59

Z-патріоти намагалися тролити Галкіна за "маленькі" зали за кордоном – гуморист красиво відповів

Максим Галкін наголосив, що вимірювати цінність життя у кількості людей у залі – це дурість.

Z-патріоти намагалися тролити Галкіна за "маленькі" зали за кордоном – гуморист красиво відповів

Знаменитий комедійний артист, геніальний пародист Максим Галкін, який емігрував разом із дружиною Аллою Пугачовою до Ізраїлю, відповів на глузування прокремлівських "патріотів" про нібито "маленькі" зали для його концертів за кордоном, передає Діалог.UA.

"Якщо ви про те, що я менше став заробляти, то відповім: втрата грошей не привід відмовлятися від переконань. Якщо ви вимірюєте цінність життя у кількості людей у залі, то це теж дурість", - відповів він.

Максим звернув увагу, що він, і перебуваючи у Росії, дуже дорожив глядацькою увагою, навіть коли виступав у невеликих концертних залах. Також артист підкреслив, що з вдячністю ставиться до всіх шанувальників його таланту.

"Нічого не змінилося: у Відні зал, як у Сургуті, а у Торонто, як у Петербурзі, на 3000 з гаком. Я з вдячністю ставлюся до всіх глядачів... Але навіть якби було так і зали б стали істотно меншими, я не бачу у цьому жодної драми або приводу для насмішок", - додав він.

Відомо, що Галкін, як і його дружина, прославлена Алла Пугачова, засудили війну, яку влаштував Путін проти України. Обидва ухвалили рішення забрати з РФ дітей і виїхати до Ізраїлю. Зараз обидва легендарні артисти продовжують активну діяльність за кордоном, подорожуючи цивілізованими країнами.

Своєю чергою, різні російські Z-патріоти, які підтримують війну, часто пишуть про Галкіна та Пугачову брудні "вкидання" в Інтернеті та намагаються тролити артистів, але особливих успіхів у цьому не досягають. Знамените подружжя відоме своєю мудрістю та розумом, тому у Z-патріотів немає жодних шансів "забруднити" улюбленців мільйонів жителів планети.

Нагадаємо, Максим Галкін, висміявши режим Путіна, придумав одразу кілька нових імен для "патріотів".

Раніше пропагандистка Ольга Скабєєва у припадку накинулася на Галкіна через жарт: "Гн*да! Закликає до розправи".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини