11 квітня 2023, 13:13

"Ветерани Росії" настукали на Софію Ротару та вимагають позбавити її майна – справа дійшла до прокуратури

До Генпрокуратури РФ надійшло звернення пропутінських "ветеранів", які наскаржилися на Ротару, що та критикує "СВО".

"Ветерани Росії" настукали на Софію Ротару та вимагають позбавити її майна – справа дійшла до прокуратури

У РФ громадська організація "Ветераны России" написала донос на відому співачку Софію Ротару з вимогою вилучити у неї нерухомість у Москві та Криму. Причина, за словами стукачів, полягає у "критиці СВО та можливому фінансуванні української армії", повідомляють російські ЗМІ.

Повідомляється, що Генеральна прокуратура Російської Федерації, до речі, повністю підконтрольна диктатору Путіну, вже розглядає звернення "ветеранів" щодо питання Ротару.

"Ми вимагаємо відібрати її нерухомість у Москві та Ялті, продати її, а виручені кошти спрямувати на потреби російської армії", - цитує видання виконавчого директора організації "Ветерани Росії" Вадима Мироненка.

До речі, раніше із закликом перевірити співачку Софію Ротару на порушення та "конфіскувати все її майно на території РФ" звернувся ще один донощик із цієї ж організації російських "ветеранів" Ільдар Резяпов.

До речі, раніше дехто звинувачував Софію Ротару за бізнес на території РФ, проте пізніше стало відомо, що вона призупинила концерти у "скрепній" країні та підтримує Україну.

Нагадаємо, у Росії поскаржилися на "бойкот" з боку Софії Ротару, яка відмовляється виступати на території країни-агресора навіть за величезні гонорари.

Раніше повідомлялося, що Ротару розмістила у соцмережі пост зі співчуттями загиблим у Києві внаслідок російської ракетної атаки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини