12 квітня 2023, 13:04

У Росії переслідують родичів Алли Пугачової: Орбакайте та Преснякова хочуть "перевірити"

"Патріоти" написали донос і вимагають перевірити доньку й онука Алли Пугачової на предмет фінансування ЗСУ.

У Росії переслідують родичів Алли Пугачової: Орбакайте та Преснякова хочуть "перевірити"

Якась "Асоціація патріотичних сил Півдня Росії" написала кляузу у правоохоронні органи на близьких родичів Алли Пугачової, яка емігрувала до Ізраїлю, Христину Орбакайте та Микиту Преснякова, передає Діалог.UA.

Ці "патріоти" звернулися до влади з пропозиціями про перевірку доньки й онука Пугачової на предмет фінансування Збройних сил України.

Донощики звернули увагу на новини про від'їзд Орбакайте та Преснякова до США та на той факт, що Христина зараз рідко з'являється на території РФ.

"У разі знайдених джерел просимо конфіскувати квартиру на 1-й Тверській-Ямській вулиці, яку на Орбакайте переписала її мати Алла Пугачова", - пишуть "патріоти".

Варто зазначити, що російські псевдопатріоти, які підтримують війну в Україні, вже не перший рік цькують Аллу Пугачову за те, що вона не підтримала агресію РФ і насильницьке приєднання суверенних територій сусідньої країни.

Після від'їзду Алли Борисівни до Ізраїлю на ПМЖ російські Z-активісти посилили провокації та доноси щодо як самої співачки, так і її близьких родичів.

Нагадаємо, у Росії Z-патріоти намагалися потролити чоловіка Пугачової Максима Галкіна за "маленькі" зали за кордоном - гуморист красиво їм відповів.

Як раніше повідомлялося, Максим Галкін, висміявши режим Путіна, придумав одразу кілька нових імен для "патріотів".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини