16 квітня 2023, 18:04

Тіна Кароль зробила несподіваний "подарунок" Пугачовій, відвідавши її в Ізраїлі: "Ми цього не афішували"

Українська співачка Тіна Кароль, яка відкрито висловлює свою патріотичну позицію, зустрілася з Примадонною в Ізраїлі.

Тіна Кароль зробила несподіваний "подарунок" Пугачовій, відвідавши її в Ізраїлі: "Ми цього не афішували"

Популярна українська артистка Тіна Кароль знайшла можливість привітати легендарну Примадонну з її 74-м днем народження, вирушивши для цього до Ізраїлю. Улюблениця мільйонів людей по всьому світу Алла Пугачова та її чоловік Максим Галкін відкрито виступили проти розв'язаної Росією війни в Україні. У репресивній Росії після цього залишатися вони просто не могли, тому зоряне подружжя разом із дітьми переїхало жити до Ізраїлю.

Про те як Тіна Кароль приїхала до Алли Пугачової напередодні її дня народження, можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

Прославлена українська співачка Тіна Кароль минулого місяця дала кілька концертів в Ізраїлі. Це стало гарною нагодою для того, щоб зустрітися з тією, хто дав їй квиток на велику сцену - неперевершеною Аллою Пугачовою.

Про цю подію Тіна Кароль в одному зі своїх інтерв'ю сказала так: "Я якраз була в Ізраїлі, зв'язалася, вийшла душевна розмова. Я запропонувала зустрітися. Публічно ми цього не афішували, щоб уникнути зайвих проблем, але це той випадок, коли не ховаються".

Зірка радянської та російської естради, пісні якої досі знають і пам'ятають одразу кілька поколінь, славиться не тільки неповторним голосом, а й своєю життєвою мудрістю та розумом, багато висловлювань Пугачової є крилатими виразами.

На всі закиди й образи на свою адресу через її проукраїнську позицію у війні вона спершу реагувала гордим мовчанням, а за якийсь час заявила: "Мене весь час запитують, чому я не реагую на якісь погані висловлювання на мою адресу. Я просто знаю одне правило: не треба мстити підлим людям. Треба бути просто щасливою, та вони цього не переживуть".

У неповторної Примадонни слова не розходяться з ділом. Алла Борисівна знайшла своє щастя, реалізувавшись у професії, а потім - знайшовши кохання в особі Максима Галкіна. Тепер головною гордістю та радістю відомої не тільки у Росії, а й далеко за її межами пари стали їхні талановиті діти-близнюки Ліза та Гаррі.

Таку ж мудрість демонструє чоловік Примадонни, коли відкрито заявляє, що він завжди був за російський народ, але не за той задавлений і задурений, яким він став. Відомий гуморист хоче, щоб росіяни жили у мирі та багатстві, а за нинішньої влади це неможливо.


"З Днем народження, довгих років! Усе свідоме життя пройшло з Вашою творчістю. Дякую! Окрема подяка за підтримку Вашою родиною - нашої Батьківщини України! Ви вчинили з великою порядністю, сказавши відкрито думку проти війни. Так справедливо вчинити повинні були всі росіяни!

Шановна Алло Борисівно, народ поважає Вашу гідність і волю (свободу), які є вищі та більші за теперішню Расєю.

Щирі вітання! З днем народження Алла Борисівна. Велике спасибі за підтримку України, це велич всього народу!

Велика співачка та велика жінка з честю та совістю! Довгих років життя та міцного здоров'я!!!

Низький уклін великій співачці й унікальній жінці!!! З днем народження Алла Борисівна!!! Ви завжди відкривали весну жовтими квітами!!! Довгих, здорових і плідних років життя Вам!!! Процвітання Вашій родині на заздрість усім недругам!!! З нескінченною любов'ю та повагою!!!!

Шановна Алла! З Днем народження! Будь здорова та щаслива, миру та добра всім вам. Низький Вам з Максом уклін за Вашу позицію по відношенню до України!" - вітають у Мережі вірні шанувальники свою улюбленицю.

Раніше Z-патріоти намагалися тролити Галкіна за "маленькі" зали за кордоном - гуморист красиво відповів.

Також Галкін, висміявши режим Путіна, придумав одразу кілька нових імен для "патріотів".

Нагадаємо, Скабєєва у припадку накинулася на Галкіна через жарт.

Тим часом "іноагент" Галкін пропонує відправити на фронт Кіркорова.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини