11 травня 2023, 15:43

У Росії міцнішає маразм: "іноагента" Артура Смольянінова оголосили ще й "терористом"

Російського актора Артура Смольянінова, який відкрито засуджує війну проти українців, оголошено "терористом" і "екстремістом".

У Росії міцнішає маразм: "іноагента" Артура Смольянінова оголосили ще й "терористом"

У Росії продовжує лютувати путінський режим, який вішає незаслужені ярлики на всіх, хто виступає проти кривавої війни в Україні. Так, відомого актора Артура Смольянінова, який зіграв одну з головних ролей у фільмі "9 рота", занесли до списку терористів і екстремістів, передає "Зеркало" з посиланням на Росфінмоніторинг.

Після вторгнення Росії на територію України Смольянінов виступив проти війни та через деякий час виїхав до Латвії. У січні цього року його визнали "іноземним агентом". Крім того, глава Слідчого комітету РФ Бастрикін доручив порушити кримінальну справу стосовно актора через його інтерв'ю одному із західних ЗМІ, в якому Артур, за словами путінського поліцая, "зробив низку заяв, спрямованих проти Росії".

Тепер же відомого артиста з якогось переляку визнали "екстремістом" і "терористом".

Як раніше повідомлялося, Артур Смольянінов висловив росіянам усе, що про них думає за їхню мовчазну підтримку кривавої війни.

До речі, російські чиновники вимагають повісити на відому виконавицю Монеточку ярлик "іноагента" та конфіскувати її майно.

Додамо, дочка актора Олексія Паніна відповіла на обшук і порушення кримінальної справи: "Мій тато - справжній терорист".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини