12 травня 2023, 08:54

Соловйов у прямому ефірі пішов проти Путіна через Пугачову: "Чому пустили? У ніжки їй ще впадіть!" – відео

Пригодований владою пропагандист Соловйов, схоже, переступив межу та почав кусати руку, що годує.

Соловйов у прямому ефірі пішов проти Путіна через Пугачову: "Чому пустили? У ніжки їй ще впадіть!" – відео

Скандально відомий російський телеведучий Володимир Соловйов, який до недавнього часу повністю підтримував політику диктатора Путіна, раптом почав огризатися. Так, нещодавно у своїй програмі на YouTube пропагандист не тільки обсипав новими образами легендарну Аллу Пугачову, а й огульно розкритикував дії влади РФ, передає Діалог.UA.

Причиною істерики телеведучого був приїзд Примадонни на похорон Валентина Юдашкіна, а також сам факт, що її Путін не просто пустив до Росії, а й послав до неї свого вірного прес-секретаря Пєскова, який поцілував Примадонні руку.

"Я не розумію, чому пустили Пугачову назад. Це взагалі що таке? Давайте зараз її по телевізору ще покажіть, дайте концерт провести!

У ніжки їй упадіть, квітами зустріньте: годувальниця повернулася!" - обурювався Соловйов.

Безумовно, це може бути "театр" у виконанні пропагандиста, який уже давно перестав бути нормальним журналістом і багато років несе з екрана тільки те, що йому дозволяє кремлівське начальство. Проте у цьому ефірі Соловйов огризався не тільки на Пугачову, а й на владу. Це може дуже погано для нього закінчитися...

Нагадаємо, прес-обслуга президента РФ Путіна Дмитро Пєсков на похоронах російського модельєра Валентина Юдашкіна раптом вирішив поцілувати руку Аллі Пугачовій, яка не приховувала своїх антивоєнних настроїв та емігрувала до Ізраїлю. Також кремлівський прес-секретар запевнив, що "радий бачити" Аллу Борисівну.

До речі, ще одна російська пропагандистка Маргарита Симоньян була також дуже розсерджена діями Пєскова та Путіна, пригрозивши, що виїде з Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини