16 травня 2023, 07:51

Крематорій почекає: Барецький анонсував новий проєкт у замку Пугачової, де ведучим буде Кіркоров

Російський шоумен Стас Барецький вирішив провести на території замку Алли Пугачової своє "Євробачення", яке отримає назву "Русовидение".

Крематорій почекає: Барецький анонсував новий проєкт у замку Пугачової, де ведучим буде Кіркоров

Учора, 15 травня, російські ЗМІ повідомили про те, що Барецький все ще роздумує над питанням створення якогось проєкту із замку Пугачової та Галкіна у селі Грязь. Спочатку він хотів відкрити там елітний крематорій, проте вчора анонсував абсолютно новий проєкт.

Після того як росіян через вторгнення армії Путіна в Україну перестали пускати на різні спортивні та музичні змагання, у шоумена виникла ідея: провести свій музичний конкурс під назвою "Русовидение", інформує Haqqin.az.

З його слів, новий проект він створює у рамках імпортозаміщення. Перший конкурс нібито має відбутися вже влітку. Барецький сильно був обурений тим фактом, що на "Євробачення" не пустили російських виконавців. Сам же конкурс він назвав політичним.

Шоумен хоче, щоб організацією "Русовидения" зайнявся Кіркоров, у якого є досвід участі в "Євробаченні". Уже є й перші запрошені "зірки" - Газманов, SHAMAN і "Воровайки". Головна умова конкурсу: всі мають співати російською мовою.

Загалом планується облаштувати дві сцени: велику та малу. Будуть як запрошені "зірки" російської естради, так і музиканти-початківці. Також будуть запрошені іноземні виконавці, але тільки з дружніх РФ країн.

Раніше ми повідомляли, що наприкінці квітня Барецький викупив у Пугачової та Галкіна елітний особняк у селі Грязь.

Нагадаємо, зі слів Барецького, невідомі викрали на кладовищі останки російської співачки Жанни Фріске.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини