20 травня 2023, 13:36

У краснодарському караоке-клубі заспівали "Ще не вмерла Україна" під Сердючку – туди вже нагрянула поліція

Поліція Краснодара проводить перевірку клубу "Ля-Мажор", де гості заспівали пісню відомого українського виконавця Данилка (Вєрка Сердючка).

У краснодарському караоке-клубі заспівали "Ще не вмерла Україна" під Сердючку – туди вже нагрянула поліція

У Росії у краснодарському караоке-клубі "Ля-Мажор" пролунала пісня Андрія Данилка (Вєрки Сердючки) "Гуляночка", після чого до закладу нагрянули співробітники МВС, передає Діалог.UA з посиланням на російські ТГ-канали, які опублікували відео.

Поліція Краснодара вже відзвітувала про те, що "почала перевірку" через включення у трек-лист пісні, у приспіві якої є слова "Ще не вмерла Украіна". Однак на якій підставі це робиться, правоохоронці не уточнили. До речі, ні Гімн України, ні пісня Сердючки "Гуляночка" не внесені до федерального переліку екстремістських матеріалів.

Своєю чергою, керівництво караоке-клубу одразу злякалося та почало виправдовуватися перед путінськими служаками, заявляючи, що "не знають, як пісня опинилася у трек-листі" та що у клубі принципово "не допускають виконання пісень українською мовою".

Таким чином, зізнавшись у скоєнні дискримінації за національною ознакою щодо українців, у клубі з істинно "російською" назвою "Ля-Мажор" стали вдавати з себе "хороших", аби влада їх не прикрила.

"З піснею "Гулянка" Вєрки Сердючки звукорежисер не встиг зорієнтуватися, оскільки всі куплети співаються російською, та за текстом вони нейтральні. Щойно пролунав приспів українською з неприпустимим змістом, пісню було зупинено", - так виправдовуються у клубі.

Що саме "неприпустимого" у сенсі пісні Сердючки, у клубі так і не пояснили, визнавши при цьому, що її співають уже двадцять років.

"Наш звукорежисер підробляє на весіллях, де цю пісню постійно співають уже 20 років, тож на автоматі її увімкнув", - пролепетали у закладі.

Варто зазначити, що відвідувачі караоке-клубу "Ля-Мажор" залюбки співали "Ще не вмерла Україна" та танцювали під Сердючку. Відповідне відео з'явилося в Інтернеті, після чого, мабуть, хтось настукав у правоохоронні органи.

Нагадаємо, Андрій Данилко озвучив бажання переважної більшості українців, підбадьоривши їх правильними словами.

Раніше Панін і Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що дуже не сподобалося російським прихильникам диктатора та війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини