26 травня 2023, 12:24

У Росії пробили нове "дно" та зажадали позбавити пенсій Пугачову, Макаревича й інших "іноагентів"

Упороті російські "патріоти" з організації "Зов народу" продовжують цькувати відомих зірок, які виступили проти війни.

У Росії пробили нове "дно" та зажадали позбавити пенсій Пугачову, Макаревича й інших "іноагентів"

У Росії якийсь рух "Зов народа", що позиціонує себе як національно-патріотичне, консервативне об'єднання, а за фактом займається підлабузництвом перед Путіним і ПВК "Вагнер", зажадав від Держдуми позбавити пенсій "іноагентів", які виїхали з країни, передає Діалог.UA.

Примітно, що "Зов народа" запропонував позбавити пенсій та інших виплат не тільки тих, хто залишив Росію та був визнаний "іноагентом", а й просто відомих людей, які критикують так звану "спеціальну військову операцію", а за фактом - неоголошену війну проти України.

"Патріоти" поскаржилися на те, що виплати отримують відомі музиканти Борис Гребенщиков, Андрій Макаревич, актор Дмитро Назаров, а також співачка Алла Пугачова, яка не має статусу "іноагента", але яка також виступила проти війни.

"Відомо, що Гребенщиков отримує щомісяця 20 тисяч рублів, а Назаров разом із надбавкою за звання "Народний артист РФ" - 54 тисячі рублів", - не приховуючи своєї заздрості, скаржаться активісти з "Поклику народу".

До речі, раніше із закликом позбавити доходів росіян, які залишили країну та визнані іноагентами, виступав і глава Радбезу РФ Дмитро Медведєв.

Як раніше повідомлялося, Максим Галкін українською мовою висловився про зняття з нього статусу "іноземного агента".

Нагадаємо, нещодавно пародист Максим Галкін, якого визнали "іноагентом" 16 вересня 2022 року, подав позов до Замоскворецького суду Москви з вимогою зняти з нього цей ярлик.

Тим часом російського актора Артура Смолянінова оголосили не тільки "іноагентом", а ще й "терористом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини