19 червня 2023, 12:03

У Росії не на жарт зчепилися два улюбленці Путіна Газманов і Кисельов: "Кобзон у труні крутиться"

Музикант із "Землян" Кисельов звинуватив Газманова у продажності – той у відповідь записав відеоролик.

У Росії не на жарт зчепилися два улюбленці Путіна Газманов і Кисельов: "Кобзон у труні крутиться"

У Росії спалахнув конфлікт між двома посібниками режиму Путіна, які підтримали так звану "спецоперацію": засновник гурту "Земляне" Володимир Кисельов дорікнув поп-виконавцю Олегу Газманову у тому, що той отримує гроші за свій "патріотизм", передає Діалог.UA.

Кисельов, виступивши на конференції у Санкт-Петербурзі, заявив, що теж підтримує "СВО", однак вважає, що це потрібно робити безкоштовно, а Газманов бере гроші за свої "патріотичні" пісні.

За словами головного "землянина", покійний Йосип Кобзон "перевернувся б у труні", якби таке побачив.

У відповідь Газманов записав відео, в якому заявив, що пише "від душі", а премію, яку отримав від ФСБ за свої пісні, нібито спрямував на благодійність.

Також підспівувач Путіна дорікнув своєму "колезі" з підлабузництва перед диктатором Кисельову у тому, що той, володіючи радіостанцією, не пропускає пісні Газманова в ефір.

Крім того, Газманов, виправдовуючи себе, згадав і самого Кобзона, зазначивши, що той ніколи пісень не писав, а тільки виконував чужі, зокрема й пісні самого Газманова.

До речі, раніше Газманову поставили в ефірі вельми незручне запитання, чому його син не воює в Україні, - співак від цього ледь не розлютився.

Також ми писали по ще одну "зірку" кремлівської пропаганди Микиту Михалкова, якого госпіталізували у Москві через проблеми з серцем.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини