10 липня 2023, 13:36

"Як не соромно?" – співачка-зрадниця нарвалася на хейт через зміну псевдоніма

Співачка MARUV змінила псевдонім і випустила новий трек, нарвавшись на хвилю хейту з боку українців, які вважають її зрадницею Батьківщини.

"Як не соромно?" – співачка-зрадниця нарвалася на хейт через зміну псевдоніма

Нещодавно стало відомо, що співачка-зрадниця MARUV тепер Sharlotta Ututu. Крім несподіваного псевдоніма, виконавиця здивувала ще й тим, що на своїй новій сторінці в Instagram, на відміну від старої, вона відкрила доступ для українців і дозволила їм залишати коментарі. Українці й залишили свою думку, але от тільки не захоплення її творчістю, а нещадну критику цієї "мовчазної" співачки, яка від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну так і не зробила публічної заяви про війну.

Про це розповіла співачка та ведуча SKYLERR у проєкті "НОВІ ВЕЧОРНИЦІ" на YouTube-каналі "Люкс ФМ".

Під новим псевдонімом артистка презентувала новий трек про кохання Killing me softly, а також встигла зняти до нього кліп, у якому постала у незвичному для себе образі блондинки.

Проте українці зовсім не сприйняли творчість зрадниці та, звісно ж, висловили все, що думають про "Шарлотту" як про громадянку України:

"О ні. Тобі не пробачать... Не намагайся. Хоч би як ти себе не називала. Огидна ти...

Крутила своїми трусами у РФ... Їдь розважай своїм д*рьмовим стрипом мобіків Рабсеї та зеків... Це твій рівень.

Показуй це лайно Путлеру.

Фу! А де ти була, коли твій рідний Харків і твоя країна вже 1,5 року захлинаються у крові? Яка гидота. І не соромно вилазити зараз?

MARUV обрала лінію поведінки 1,5 року тому. Перевзуватися пізно. Залишайся мовчазним свідком убивств і насильства. Мало хто пробачить тобі мовчання.

Краще б і далі мовчала, як не соромно? Просто жах!!!! Огидна поява й абсолютно недоречна. Ганьба та сором!

Іспанський сором.

Змінюй, не змінюй ім'я, це вже не допоможе. Сором і ганьба таким, як ти!

Так вона ще в Європі буде хизуватися "українством" своїм. Адже чує собака, куди вітер дме. Тепер Росія не у тренді. Тож швиденько свої обіс*анні штани переодягла.

Іди гуляти. Кому потрібна зрадниця? Зрадників не люблять ніде".

Нагадаємо, російська зірка "Сватів" висловилася про Зеленського та вилаяла колегу по серіалу Анну Кошмал.

Пропонуємо дізнатися, як Григорій Лепс принизив жителів Казахстану, Узбекистану та Киргизстану через те, що у цих країнах йому скасували концерти.

Раніше ми повідомляли, що з російських серіалів вирізали всі епізоди з Марією Машковою, яка виступила проти війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини