25 липня 2023, 16:03

У Туреччині зі скандалом зірвали концерт Ані Лорак: українці боляче помстилися зрадниці

Лорак втратила серйозні гроші на скасуванні концерту: вартість одного квитка на її шоу становила від 9 000 до 146 000 гривень.

У Туреччині зі скандалом зірвали концерт Ані Лорак: українці боляче помстилися зрадниці

У Туреччині скасували концерт уродженки України, російської співачки Ані Лорак, яка планувала виступати у курортній Анталії найближчої суботи, 29 липня. Однак у плани співачки втрутилася українська діаспора Туреччини, яка спільно з українським посольством у країні доклала зусиль, що у підсумку призвели до зриву концерту.

Лорак не дали виступати, враховуючи її проросійську позицію щодо війни в Україні. Незважаючи на вторгнення окупаційної армії РФ, уродженка України продовжує жити та працювати у Росії, відмовляючись коментувати воєнні злочини та вбивства цивільного населення з боку російських солдатів.

Така поведінка викликала відторгнення українців і "війну" проти неї на всіх рівнях.

Рішення про скасування концерту затвердило керівництво холдингу Kilit Hospitality Group, до складу якої входить мережа готелів Nirvana, а також концертна зала, де і мала виступати співачка. Інформацію про скасування концерту повідомив український консул в Анталії Олександр Воронін.

Продаж квитків уже зупинено, усім, хто купив, кошти повернуть. За словами українського дипломата, власники холдингу підтримують Україну у війні, також здійснюючи гуманітарну допомогу постраждалим від вторгнення українцям.

Журналісти зазначають, що Лорак втратила серйозні гроші на скасуванні концерту: вартість одного квитка на її шоу становила від 9 000 до 146 000 гривень. 

Додамо, навесні 2023 року Ані Лорак зробила помилку, давши скандальне інтерв'ю про війну, Росію та Україну.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини