2 серпня 2023, 21:50

Лайма Вайкуле зробила публічну заяву, пов'язану з Росією: "Я для себе вирішила"

Латвійська естрадна співачка Лайма Вайкуле заявила, що більше ніколи не виступатиме у Росії.

Лайма Вайкуле зробила публічну заяву, пов'язану з Росією: "Я для себе вирішила"

"Виступати на території Російської Федерації більше не планую", - публічно заявила Лайма Вайкуле. Відома радянська артистка аргументувала своє рішення, розповівши, що більшість росіян зараз поводяться, як зомбі, коли вірять у брехню Путіна, а таким людям нічого не доведеш. Якщо вона і змінить своє рішення, то в одному випадку: російське суспільство прозріє та змінить свій курс.

Інтерв'ю Лайми Вайкуле для "Настоящего времени" можна подивитися на каналі YouTube.

Журналістка запитала у Лайми Вайкуле, за яких умов та готова відновити свою концертну діяльність у Росії. На це запитання артистка відповіла впевнено й однозначно: "Сьогодні хочу сказати, що ніколи, але, як кажуть, ніколи не говори ніколи".

Потім вона зазначила, повідомивши, що у Росії мають відбутися кардинальні зміни, коли нація підена шляхом правди. Співачка додала: їй хочеться вірити, що колись росіяни прозріють і все зміниться, але дочекатися цього моменту їй, швидше за все, не судилося: "Я навряд чи доживу до цього часу, тому для себе вирішила, що ніколи".

Тим часом улюблениця багатьох меломанів зазначила, що творчість не має кордонів, а естрада живе не у Росії чи за її межами, скоріше, там, де є такі артисти, як Пугачова та Галкін.

Про події в Україні, зруйнований російськомовний Харків, який "звільнили" росіяни, Лайма Вайкуле висловилася так: "Хочеться кричати, але, на жаль, у людей у Росії вуха воском залиті. Я не знаю, що робити. Вони не чують".

Раніше Вайкуле відверто сказала, хто може бути наступним президентом Росії.

Тим часом у Росії цинічно зажадали притягнути Лайму Вайкуле за статтею "Реабілітація нацизму".

Нагадаємо, Лайма Вайкуле, згадавши Путіна, висловилася про поїздку до Криму та пісні російською мовою.

Автор: Алина Романенко

Останні новини