9 серпня 2023, 10:47

У Болівії хлопчик дав вкусити себе чорній вдові, щоб стати Людиною-павуком

У Південній Америці восьмирічний хлопчик знайшов отруйного павука під каменем і посадив його собі на руку, щоб той його вкусив.

У Болівії хлопчик дав вкусити себе чорній вдові, щоб стати Людиною-павуком

У болівійському місті Оруро восьмирічний хлопчик побажав перетворитися на популярного персонажа Людину-павука та спеціально дозволив вкусити себе смертельно небезпечній чорній вдові.

Про це повідомляє Oddity Central.

Неподалік від будинку біля річки дитина знайшла під каменем найотруйнішого павука на планеті чорну вдову та посадила його собі на руку. Павук тут же вкусив його. Коли хлопчик повернувся додому, місце укусу розболілося та у нього почалися судоми. Хлопчик три години мовчав і лише потім зізнався матері, що сталося.

Мати відвезла сина у лікарню. Лікарі зв'язалися з ентомологом, щоб встановити вид павука, який вкусив хлопчика. Той, почувши симптоми, повідомив, що це була чорна вдова. Медики ввели необхідну протиотруту, та стан хлопчика покращився.

Опісля дитина розповіла, що спеціально дала себе вкусити, бо хотіла стати Людиною-павуком. Мати маленького болівійця підтвердила: її син фанат цього супергероя, але вона й подумати не могла, що той зважиться на таке.

Чорна вдова вважається найотруйнішим павуком на планеті: її отрута вдесятеро сильніша за отруту гримучої змії.

Нагадаємо, жителі кількох сільських громад Перу налякані нападами невідомих істот - поліція та військові розбираються.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини