16 серпня 2023, 11:25

"Я вважаю, що так не можна", – Анастасія Приходько гнівно висловилася про Віру Брежнєву

Нещодавно в українському шоу-бізнесі спалахнув скандал, фігурантками якого були артистки з кардинально протилежними позиціями Анастасія Приходько та Віра Брежнєва.

"Я вважаю, що так не можна", – Анастасія Приходько гнівно висловилася про Віру Брежнєву

Українська виконавиця Анастасія Приходько обурилася "поганим вчинком" Віри Брежнєвої, який полягає у тому, що остання співала на сцені російськомовну пісню, загорнувшись в український прапор. "Я вважаю, що це погана дія. Не можна вдягати прапор України та співати російські пісні. Це якісь подвійні стандарти", - заявила Анастасія Приходько в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Зазначимо, що багато артистів після того, як Брежнєва повернулася до Києва та перевела сюди весь свій бізнес, стали на захист співачки з російським бекграундом. Мовляв, давайте краще дивитися на благі справи, які робить Віра, а не труїти її. Але Приходько обурила ситуація з виконанням російської пісні й одночасним використанням прапора України.

"Як можна представляти Українську державу та співати російською? Це по-перше. По-друге, я не перекладаю свої російські хіти на український лад, тому що це минуле. Я співаю повністю нову програму. Виходить, артисти бояться втратити себе та співають "Я знаю пароль, я вижу ориентир". Значить ти у себе не віриш, чи що?" - звернулася Приходько прямо до Брежнєвої.

Крім того, під роздачу артистки потрапила і Лобода, яка нещодавно виступала та спілкувалася з глядачами російською. При цьому на ній теж був прапор України у вигляді сукні.

На думку Приходько, такі співачки, як Віра Брежнєва та Лобода, бояться втратити популярність, тому намагаються всидіти на двох стільцях одразу, гарячково чіпляючись за свої минулі хіти.

Нагадаємо, Лайма Вайкуле не змогла стримати емоції після фестивалю в Юрмалі, присвяченого Україні: "Я не можу до цього звикнути".

Пропонуємо дізнатися топ-10 зрадників України зі сфери шоу-бізнесу: "Показали своє справжнє обличчя".

Останні новини