7 вересня 2023, 11:04

Лайма Вайкуле передрекла війну на території РФ: "Росіяни повинні боятися"

Співачка Лайма Вайкуле здивувалася, чому жителі Росії не бояться, що війна прийде до них у домівки.

Лайма Вайкуле передрекла війну на території РФ: "Росіяни повинні боятися"

Латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка виступає проти агресії Росії в Україні, передрекла поширення війни на територію РФ.

Про це Вайкуле сказала в інтерв'ю "24 каналу".

Вона висловила здивування, чому жителі Росії не бояться, що вогонь війни може прийти до них у міста, та не виступають проти нападу на сусідню державу.

"Мені здається, росіяни теж повинні бояться, щоб війна не почалася на їхній території. Я майже впевнена, що це станеться", - сказала співачка.

За її словами, від самого початку повномасштабного вторгнення РФ було зрозуміло, що воно розпочато з надуманої причини, та співачка згадала свої останні гастролі в Україні перед війною.

"Я пам'ятаю мій останній концерт в Україні в Одесі. Це було прекрасно. У мене були музиканти з Росії, ніхто з них не скаржився, що до них погано ставилися. Для мене було відразу зрозуміло, що всі ці вигадки про фашизм та інше - це була просто вигадка, адже я там була. Я бачила, які люди трудівники, чудові музиканти. Ми їхали з Києва та бачили, як усе чисто, доброзичливо та чудово. Я бачила, як влаштована Україна. Для мене не було варіанту, щоб думати, що там щось не у порядку й українці збираються напасти на Росію. Це пропаганда, немає виправдання цій війні", - заявила Вайкуле.

Також вона висловила захоплення президентом Володимиром Зеленським, відзначивши його силу духу, та сказала, що ніхто б зараз не хотів опинитися на місці українського лідера.

Нагадаємо, латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка публічно підтримує Україну, наприкінці липня провела музичний фестиваль на підтримку українців.

Раніше Лайма Вайкуле заявила, що більше ніколи не виступатиме у Росії.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини