11 вересня 2023, 12:09

У Росії збунтувалися проти Ані Лорак, якій дали нову роботу на "НТВ": "Гнати її мітлою!"

Росіяни повірили сумнівній новині про те, що Лорак нібито фінансує ЗСУ, тепер її називають зрадницею.

У Росії збунтувалися проти Ані Лорак, якій дали нову роботу на "НТВ": "Гнати її мітлою!"

Ані Лорак, яка переїхала до столиці країни-агресора РФ, стала зоряним тренером у музичному шоу "Ты супер!" на "НТВ", після чого її зацькували росіяни, передає Діалог.UA.

Російська публіка не оцінила "прогин" Лорак перед Москвою 2022 року та сприймає співачку як чужинку та навіть зрадницю. Після поширення недостовірного повідомлення про те, що фонд Лорак нібито "донатить на ЗСУ", Z-патріоти, які повірили цьому вкиданню, накинулися на зірку, вимагаючи її "забанити" у РФ.

"Зрадниця Лорак! Гнати її мітлою!" - пишуть розгнівані росіяни в Інтернеті.

А російський пропагандист Руслан Осташко, коментуючи нове призначення Лорак на "НТВ", заявив, що на тому каналі працюють зрадники, які навмисне "пропихають у телеефір помічницю української армії".

Загалом, у "скрепній" Росії справа доходить до абсурду. І ця ситуація з Лорак зайвий раз показує, наскільки ризиковано залишати свою Батьківщину та кидатися в обійми чужої країни.

Нагадаємо, в Інтернеті "завірусилося" фейкове фото нібито збитого над Москвою безпілотника з "фірмовою маркою" фонду Ані Лорак, після чого у Росії стали скасовувати концерти співачки.

Варто зазначити, що після початку повномасштабної війни в Україні Лорак не робила жодних заяв, які б засуджували дії РФ, але опублікувала у березні пост, у якому заявила, що "в Україні триває убивча та руйнівна війна", закликавши зупинити її.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини