26 вересня 2023, 15:59

Туристів із Криму як вітром здуло після удару по штабу флоту РФ: стало відомо, скільки відпочивальників залишилося

У готелях окупованого Севастополя залишилося не більше 10 % туристів, інші вважали за краще ретируватися.

Туристів із Криму як вітром здуло після удару по штабу флоту РФ: стало відомо, скільки відпочивальників залишилося

Незважаючи на теплий вересень і продовження курортного сезону у Криму, після нещодавніх ударів по штабу Чорноморського флоту РФ і триваючих звуків "бавовни" наступними днями на півострові й особливо у Севастополі спостерігається різкий відтік відпочивальників, передає "Обозреватель" із посиланням на російські профільні медіаресурси.

Повідомляють, що через тривожну обстановку у Севастополі у місцевих готелях залишилося тільки близько 10 % туристів. А з 22 вересня завантаження готелів у цьому місті скоротилося вдвічі.

До речі, в Ялті, Алушті та деяких інших містах Криму ситуація дещо краща, проте теж істотно погіршилася. Що стосується Євпаторії та Миколаївки, то тут ситуація практично така сама "тривожна", як і у Севастополі.

Підкреслюється, що кримські туристичні бізнесмени нині ламають собі голову, як привабити відвідувачів і не втратити гроші, пропонують клієнтам різні вигідні пакети, щоб якось утримати. Але більшість любителів позасмагати у Криму все ж таки воліють покинути захоплений півострів.

Нагадаємо, у центрі Севастополя прогриміли вибухи, після чого загорілася будівля штабу російських окупантів із Чорноморського флоту РФ.

Також ми писали, що будівля Чорноморського флоту у Севастополі серйозно постраждала під час ракетної атаки ЗСУ: у Мережі показали величезну діру у будівлі.

До речі, західні військові експерти прогнозують російським окупантам великі проблеми з командуванням над ЧФ РФ, якщо підтвердиться ліквідація адмірала Соколова.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини