28 вересня 2023, 18:19

Лорак заявила, що фінансує депортацію дітей з України до Росії, – відео викликало скандал

В інтерв'ю кремлівському "НТВ" Лорак відзначилася цілою серією цинічних заяв про Україну та війну.

Лорак заявила, що фінансує депортацію дітей з України до Росії, – відео викликало скандал

Російська співачка Ані Лорак, яка зрадила Україну, заявила, що фінансово підтримує депортацію українських дітей на територію РФ.

В інтерв'ю кремлівському каналу "НТВ" вона заявила, що передасть частину виручки, отриманої від продажу квитків на свій концерт у Москві, у спеціальний фонд, який опікується "біженцями-сиротами", вивезеними окупаційною владою РФ із території Запорізької, Луганської та Донецької областей. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Російська співачка заявила, що таким чином "допомагає" дітям, які постраждали від "цієї ситуації". Військове вторгнення окупаційної армії РФ в Україну та розв'язану війну вона відмовляється називати війною.

Журналісти припускають, що вкрадені українські діти, яким одіозна співачка хоче допомогти, вже вивезені на територію РФ.

Ба більше, користувачі соціальних мереж відзначили цинізм співачки, за словами якої, велика кількість українських дітей залишилася без домівок і батьків. Однак додавати, що причиною їхнього горя є вторгнення російської армії в Україну, вона не стала.

Раніше у Росії збунтувалися проти Ані Лорак, якій дали нову роботу на "НТВ".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини